About Us / Hakkımızda

Şirketimiz transfer baskı sektöründe ileri seviyede olup gerek müşterilerimizin gerek kendimize özgü tasarımların yapıldığı şirkettir. Döşemelik , Perdelik ve Giyimlik kumaşlarımızın üzerine yapmış olduğumuz piyasadan farklı dijital desenler ile sektörde farklı bir konumdadır.

Döşemelik kumaş olarak elimizde bir çok baskı altı kumaş olup ( Raşel lamineli ve laminesiz , Küçük ve Büyük Petek dokuma kumaş , Süet , Keten gibi ) veya müşterimizin tarafımıza kendi giyimlik , döşemelik veya perdelik gönderdikleri kumaşların üzerlerine gerek kendi desenlerimizi gerekse müşterimizin bize verdiyi desenleri tasarlarımları yapıldıktan sonra baskılarını yapmaktayız. Fason veya bitmiş olarak.

Ürettiğimiz baskı altı kumaşlar yıkama silme garanti olup. Piyasadaki diğer firmaların muadil kumaşlarından fiyat olarak çok altındadır. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. Ürünlerimiz kısmında tasarımlarımızı fiyatlarımızı ve baskılı desen koleksiyonlarımıza göz atabilirsiniz.


With the experience we have gained from the past, we continue to walk with confident steps in the journey we started with the understanding of original and high quality production.

    We integrate our different boutique patterns from the market with our woven and knitted fabrics and export them to many countries of the world. Our greatest passion is to deliver our designs and designs to every country in the world.


We make transfer prints on our woven and raschel fabrics, both with our own patterns and with the guidance of our customers. Our company, which serves domestic and international markets, maintains long-term relationships with the companies it works with. We continue our development by taking customer satisfaction as a principle with the use of advanced production technologies and quality raw materials.